Звернення


Українським православним церквам

опубліковано 13 вер. 2017 р., 22:06 evg z   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 22:06 ]

Шановні Владики. Сьогодні в українських вузах навчається багато іноземців християн, які не можуть відвідувати службу Божу, бо не мають своєї церкви в Україні. Аби надати їм таку можливість, просимо Вас передбачити окремі години в храмах в які студенти могли б самостійно проводили службу Божу для найбільших студентських громад з країн південної Азії та допомогти студентам її зорганізувати.

Україна козацька країна

Шановні члени Української ради церков

опубліковано 13 вер. 2017 р., 22:02 evg z   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 22:02 ]

З метою координації розвитку церкви в Україні та вирішення конфліктів на місцях, пропонуємо Вам обрати на визначений термін представника ради церков в центральних і місцевих органах влади, який буде здійснювати відповідні повноваження, звітувати центральному органу влади та Українській раді церков.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя

Шановні владики української церкви

опубліковано 13 вер. 2017 р., 22:00 evg z   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 22:01 ]

Зростання і поширення Ваших парафій по всій Україні, це потрібна справа, якщо вона заснована на мирі і любові. У Бога церква єдина і немає різниці до якого приходу належить людина, вона вже обрала віру і Бог не каратиме її, коли та обиратиме зручний для неї спосіб пізнання Істини. Коли так історично слалося, що на західній Україні більший вплив має УГКЦ, а на східній Україні УПЦ МП, тож нехай воно так і залишається, якщо ж Ваші найвищі ієрархи вимагають суперництва, згадайте про єдність церкви і робіть усе на славу Божу.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя

1-3 of 3